Caracteristici generale
| Tip | containere |
| Material | silicon |
| Culoare | albastru deschis |
| Numarul în set | 1 |
| Capac | da |
| Greutate | 500 gr |
| Dimensiuni | 22,7x18,6x5,9 cm |
| Volum | 540 ml |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | da |
| Specificații suplimentare | 6 secțiuni de 90 ml |
Alte informații
| Producător | Beaba |
| Cod EAN | 3384349124939 |
Specificațiile și imaginile produsului Recipient sigilat reutilizabil din silicon Beaba Windy Blue (912493) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.