| Tip | semnal |
| Numărul de poli | 1 |
| Curent nominal | 6 А |
| Tip de rețea | variabilă / constantă |
| Tensiunea | 415 V |
| Frecvența rețelei | 50 Hz |
| Tensiunea nominală | 230 V |
| Puterea maximală | 1900 W |
| Montare | șina DIN |
| Marimea | 9х68 mm |
| Grad de protectie | 20 IP |
| Producător | Germania |
| Producător | Hager |