| Tip | semnal |
| Numărul de poli | 2 |
| Curent nominal | 2 А |
| Tip de rețea | variabilă / constantă |
| Frecvența rețelei | 50-60 Hz |
| Tensiunea nominală | 400 V |
| Montare | pe întrerupător automat |
| Marimea | 54х74х60 mm |
| Grad de protectie | 20 IP |
| Tensiunea | 220 V, 400 V |
| Producător | China |
| Producător | IEK |