| Tip | contact suplimentar |
| Numărul de poli | 1 |
| Curent nominal | 1.5 А |
| Tip de rețea | variabilă / constantă |
| Tensiunea | 230-400 V |
| Frecvența rețelei | 50 Hz |
| Tensiunea nominală | 690 V |
| Montare | pe întrerupător automat |
| Marimea | 50х30х50 mm |
| Grad de protectie | 20 IP |
| Producător | China |
| Producător | IEK |