| Putere | 2 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 20 м² |
| Tip control | mecanic |
| Montare | de podea |
| Reglarea puterii | da |
| Moduri de alimentare | 1000/2000 W |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 480x780x120 mm |
| Roți in set | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bohm |









