Caracteristici generale
| Putere | 2 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 20 м² |
| Tip control | mecanic |
| Montare | de podea |
| Reglarea puterii | da |
| Moduri de alimentare | 1250/2000 W |
| Ventilare | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 360x520x200 mm |
| Greutate | 2.4 kg |
| Picioare in set | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |
Specificațiile și imaginile produsului Convector electric Zilan ZLN-2055 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.