| Tip | mașină de tocat iarba |
| Puterea | 3000 W |
| Performanţă | 1000 kg/ore |
| Viteza de rotatie | 2800 rpm |
| Diametrul orificiului sitei | 3 , 10 , 36 |
| Dimensiuni | 920х1100х1270 mm |
| Specificații suplimentare | capacitate cos 15 kg , dimensiuni coș (cm) 45 x 40 , numărul de ciocane 24 |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Temp |
| Cod EAN | 2009997362892 |









