Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | da |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 165 mm |
| Lungimea adaptorului video | 380 mm |
| Material carcasa | oțel |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x140мм / 1x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru fani pe lateral | 3x120mm |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 511x435x238 mm |
| Greutate | 9.1 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 11 kg |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 197105808867, 4711387808863 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Asus A31 Plus TG White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.