Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX ,
mATX ,
Mini-ATX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| CPU cooler înălțime | 175 mm |
| Lungimea adaptorului video | 320 mm |
| Material carcasa | metal ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare | 8 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x140мм / 1x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 3x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x140мм / 2x120мм / |
| Filtru de praf | da |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 220x460x375 mm |
| Greutate | 5.1 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 6.6 kg |
| Producător | Cougar |
| Cod EAN | 4541995039430, 4710483779268 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Cougar Airface Pure Pro Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.