Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX ,
mATX ,
Mini-ITX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 170 mm |
| Lungimea adaptorului video | 380 mm |
| Material carcasa | metal ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare | 7 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 2x160mm / 2x140mm / 2x120mm/ |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 2x160mm / 2x140mm / 2x120mm/ |
| Locuri pentru fani pe lateral | 3x120mm |
| Filtru de praf | da |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 300x520x470 mm |
| Greutate | 12.6 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 14 kg |
| Producător | Cougar |
| Cod EAN | 4710483779459 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Cougar OmnyX White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.