Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 160 mm |
| Lungimea adaptorului video | 410 mm |
| Material carcasa | ABS ,
oțel ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 4 |
| Locuri pentru ventilatoare | 10 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 3х120мм |
| Locuri pentru fani pe lateral | 2x140mm/3x120mm |
| Filtru de praf | da |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 285x399x440 mm |
| Greutate | 7 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.1 kg |
| Producător | DeepCool |
| Cod EAN | 6933412765158 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Deepcool CG530 4F Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.