Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 170 mm |
| Lungimea adaptorului video | 315 mm |
| Material carcasa | oțel |
| Ventilatoare instalate | 2 |
| Locuri pentru ventilatoare | 8 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 2x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x140мм / 2x120мм / |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 2х120мм |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 460x206x410 mm |
| Greutate | 4.8 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Xilence |
| Cod EAN | 4044953503245 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Xilence XG141 XP-X505.ARGB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.