Caracteristici generale
| Putere nominală | 39 kW |
| Tiraj | forţat |
| Tub de evacuare inclus | da |
| Număr de circuite | 2 |
| Zona încălzită | 350 m² |
| Randament | 109.2 % |
| Vas de expansiune | 8 litri |
| Debit apă caldă Δt=25°C | 19 l/min |
| Nivel de zgomot | 46 Db |
| Clasa de protecție | IPX4D |
| Dimensiuni | 674x368x364 mm |
| Greutate | 29 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Centrala termica De Dietrich NANEO PMC-S MI 34/39 kw sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.