| Colecția | Elit 08 |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х900 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 10 mm |
| Densitatea | 2100 puncte/m² |
| Culoare | bej |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | polipropilen |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Conceptum Hypnose |
| Cod EAN | 8684282806448 |









