| Colecția | Notta |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х900 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 7 mm |
| Densitatea | 1700 puncte/m² |
| Culoare | gri |
| Ornament | tencuială |
| Conținut | polipropilen , poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Conceptum Hypnose |
| Cod EAN | 8683342376907 |









