| Colecția | Renkli Kare |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х900 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 12 mm |
| Densitatea | 2300 puncte/m² |
| Culoare | multicolor |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | poliester |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Conceptum Hypnose |
| Cod EAN | 8683342696098 |









