Caracteristici generale
| Forma segmentului | pătrat |
| Dimensiuni segment | 61x61 cm |
| Numărul de segmente | 4 |
| Dimensiuni covorașului | 122x122 cm |
| Grosime | 10 mm |
| Material | EVA |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.96 kg |
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 2002014064533 |
Specificațiile și imaginile produsului Covoraş-puzzle 4Play Giraffe 61×61×4cm 4pcs sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.