Caracteristici generale
| Vârsta recomandată | de la 2 ani |
| Forma segmentului | pătrat |
| Dimensiuni segment | 30x30 cm |
| Numărul de segmente | 8 |
| Dimensiuni covorașului | 120x60 cm |
| Grosime | 38 mm |
| Material | PVC |
| Ortopedic | da |
Alte informații
| Producător | Ortoto |
| Cod EAN | 701919860159 |
Specificațiile și imaginile produsului Covoraş-puzzle Ortoto Sensory & Calm Pastel sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.