Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Productivitate | 650 ml/min |
| Presiunea de operare | 0.2 bar |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Reglarea pulverizare | da |
| Greutate totală | 1.75 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.19 kg |
| Producător | Dyllu |
| Cod EAN | 6923736779795 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Dyllu DTSU3066 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.