Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 350 W |
| Productivitate | 380 ml/min |
| Presiunea de operare | 0.2 bar |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6972951241310 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf EMTOP ESGN35001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.