| Tip | pulverizator |
| Alimentare | baterie |
| Putere | 243 W |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Productivitate | 700 ml/min |
| Capacitate rezervor | 0.9 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Reglarea pulverizare | da |
| Diametrul duzei | 2 mm |
| Greutate totală | 1.3 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Graphite |









