| Tip | pulverizator |
| Alimentare | baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Productivitate | 750 ml/min |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Diametrul duzei | 1.8 mm, 2.6 mm |
| Greutate totală | 1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Incraft |









