Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Distanța maximă față de perete | 20 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 60 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 2244161000013 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Barkan E407 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.