| Tip | de pod |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 83 " |
| Reglare | înclinare , înălțime |
| Înclinare verticală | 10 ° |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 50 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 11 kg |
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783582 |









