| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 19 " |
| Diagonală maximă | 50 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 5 °, 15 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Distanța minimă de perete | 66 mm |
| Distanța maximă față de perete | 370 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 100x150 mm, 100x200 mm, 150x100 mm, 150x150 mm, 200x100 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 20 kg |
| Greutatea brută | 1.47 kg |
| Producător | Brateck |
| Cod EAN | 2009997358734 |









