| Tip | pe tavan |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 80 " |
| Reglare | înclinare , rotație , înălțime |
| Înclinare verticală | 5 °, 25 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Înclinare orizontală | 3 ° |
| Distanța maximă față de tavan | 1792 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 200x200 mm, 300x200 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 50 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Holmios |









