Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare ,
rotație |
| Înclinare verticală | 10 °,
15 ° |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 400x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 3 kg |
| Producător | Kivi |
| Cod EAN | 5999862053659 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Kivi Motion-443A Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.