| Serie | Happy |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | nuc |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Material fațadă | stofă , LPAL |
| Lungimea | 218 cm |
| Lățime | 184 cm |
| Înălţime tăblie cap | 108 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | da |
| Sertar depozitare | da |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115026690, 4842115026706, 4842115036842, 4842115036866, 4842115036880, 4842115036903, 4842115060458 |









