| Serie | Laura |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb |
| Material carcasa | MDF |
| Culoare fațadă | plombir |
| Material fațadă | MDF |
| Lungimea | 207 cm |
| Lățime | 182.5 cm |
| Înălţime tăblie cap | 115 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | КМК |









