Caracteristici generale
| Tip | duza de șlefuire |
| Destinație | metal ,
lemn |
| Numărul in set | 1 |
| Diametru | 120 mm |
| Diametrul alezajului | 19 mm |
| Lăţime | 100 mm |
| Granulația | 120 |
| Altele | YT-81953 ,
YT-81956 |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083107399 |
Specificațiile și imaginile produsului Perie abrazivă Yato YT-81958 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.