Caracteristici generale
| Turația în gol | 4600 min‾¹ |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion / 18 V |
| Adancimea de tăiere la 90° | 57 mm |
| Adancimea de tăiere la 45° | 43 mm |
| Diametrul al pânzei | 165 mm |
| Diametrul int. al pânzei | 20 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Altele | acumulator, încărcător și case nu sunt incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău circular Metabo KS 18 LTX 57 (601857890) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.