Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Turația în gol | 2600 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Unghiul de înclinare | 47 ° |
| Nivelul de zgomot | 104 dB |
| Greutatea | 17 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 4007430299727 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierastrău pentru taieri inclina Metabo KS 305 M Lasercut (619003000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.