Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric ,
manual |
| Tensiune | 380 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 440 cm³ |
| Putere | 18 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Autonomie | 15.6 h |
| Consum combustibil | 1.6 l/ora (p-u 100% |
| Capacitate baie de ulei | 1.2 l |
| Nivel zgomot | 71 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 7.5 kW |
| Putere maxima | 8 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 700x545x590 mm |
| Greutate | 90.2 kg |
| Altele | fără bloc ATS |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Konner&Sohnen |
| Cod EAN | 2009997368726, 4260405361700 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Konner&Sohnen KS10000E-3ATS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.