Caracteristici generale
| Turația in gol | 0-3500 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 25 mm |
| Acţiune de pendul | 5-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 135 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Lumina | da |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 2.9 kg |
| Specificații suplimentare | fara baterie si incarcator in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.51 kg |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546346294 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Milwaukee M18FJS-0X (4933464726) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.