| Tip montare | neîncastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 780х510х220 mm |
| Dimensiuni cuvă | 724х370х220 mm |
| Adâncime cuvă | 220 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | antracit |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Coș inclus | nu |
| Filtru inclus | nu |
| Producător | Blanco |









