Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780х480 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.8 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 115 mm |
Alte informații
| Producător | Flow |
| Cod EAN | 5940745013895 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Flow Z7848-04-160E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.