| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 760х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 380х312.5 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 380х312.5 mm |
| Adâncime cuvă | 195 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 195 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | bej |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Milo |
| Cod EAN | 5903140022916 |









