| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 770х493 mm |
| Dimensiuni cuvă | 335х420 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Montebella |









