| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1.5 |
| Dimensiuni | 557х470 mm |
| Dimensiuni cuvă | 342х410 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 145х335 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 130 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.9 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465019016 |









