| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 430х555 mm |
| Dimensiuni cuvă | 368х495 mm |
| Adâncime cuvă | 220 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465038277 |









