| Tip montare | încastrabilă , sub blat |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 440x440x180 mm |
| Dimensiuni cuvă | 403x403x180 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465028124, 8712465034255 |









