Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | ⌀490 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Alte informații
| Producător | Rubano |
| Cod EAN | 2009997924939 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Rubano HD490E 27370 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.