Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | ovală |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 770х500 mm |
| Adâncime cuvă | 180 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | microtextura |
| Grosime | 0.8 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Rubano HD7750A-D 27384 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.