| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | rotundă |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | ⌀400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 10 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Tornado |









