Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 10 |
| Capacitate bol | 4.8 ,
3 |
| Material bol | inox |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Putere | 300 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1.2 m |
| Culoare | portocaliu |
| Material carcasa | metal |
| Dimensiuni | 370x360x240 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
| Țara producătoare | USA |
| Altele | apărător împotriva stropilor |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KitchenAid |
| Cod EAN | 8003437047725 |
Specificațiile și imaginile produsului Mixer KitchenAid 5KSM175PSEHY sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.