Caracteristici generale
| Tip | pentru cascaval |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Mâner de culoare | bej |
| Lungimea cuțitului | 18.5 см |
| Lungimea lamei | 7.5 cm |
| Grosimea lamei | 2 mm |
| Greutate | 70 gr |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Due Cigni 2C 1016 W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.