Caracteristici generale
| Tip | pentru șuncă |
| Cantitate | 1 |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | cafeniu |
| Lungimea cuțitului | 36 см |
| Lungimea lamei | 24 cm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Greutate | 90 gr |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Nava NV-10-058-045 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.