| Tip | bucătar-șef |
| Cantitate | 1 |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 56 Rockwell |
| Material de mâner | lemn |
| Mâner de culoare | maro |
| Lungimea cuțitului | 31.5 см |
| Lungimea lamei | 17 cm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | nu |
| Producător | Petromax |









