Caracteristici generale
| Tipul | laterali |
| Materialul părții de lucru | oțel CR-V |
| Materialul mînerului | două componente |
| Diametrul de tăiere al firului moale | 3.8 mm |
| Diametrul de tăiere al firului de tărie medie | 3 mm |
| Diametrul de tăiere al firului tare | 2.7 mm |
| Lungimea | 180 mm |
Alte informații
| Producător | Wiha |
| Cod EAN | 4010995412722 |
Specificațiile și imaginile produsului Clește Wiha W412722 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.