Caracteristici generale
| Cerc de tăiere | 24 cm |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Baterie in set | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Bara | dreaptă |
| Tip mâner | D |
| Viteza la mersul în gol | 8500 rpm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Specificații suplimentare | fara acumulator ,
fără încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100000993062, 4006825615982 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de curățat rosturi Einhell 34.240.50 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.